Extreme Events - doprovodný program!

Extreme Events je pro každý event nebo doprovodný program, kde chcete maximálně diváka zaujmout a dopřát mu nevšední a opravdu hodně adrenalinový zážitek. Skoky do výšky, salta, přemety a všemožné triky zajistí nabitou atmosféru a svěží průběh každé akce.

extrem

Extrémní, event, emoce...

Naše event show je příležitostí, jak aktivně a s nábojem energie prezentovat výrobek nebo značku. Reklama tohoto formátu se stává velmi účinnou strategií, jak upoutat pozornost široké veřejnosti. Naše show je plná emocí, které si divák s sebou odnáší i po skončení akce. Spojte tedy nevšední zážitek a zaujměte spolu s námi všechny divákovy smysly!

Doprovodný program bez starostí

Jste pořadatel a hledáte doprovodný program? Nebo reklamní agentura či organizace eventů, která chce připravit pro svého klienta velkolepou show? Jste tu správně! O nic se nestaráte. Stačí nám určit datum a místo a náš tým se postará o vše ostatní! Postavíme rampu, předvedeme dech beroucí show a celou konstrukci demontujeme.

Extrémní sport plný napětí a adrenalinu

Jezdci Extreme Events se vyžívají v extrémních sportech, kde vládne napětí a adrenalin, pravidelně se zůčastnují nejprestižnějších závodů, jako jsou například X-GAMES a světové poháry, kde bojují o nejlepší místa se světovými mistry. Kontaktujte nás a připravíme vám extrémní show, která se stane centrem každé akce!